ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Mekana stolica

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimened sij 27, 2008 1:41 pm

Zašto moj pas ima mekanu stolicu ???
Jede samo royal canin za mlade njemačke ovčare rijetko mu dam jogurt(jako rijetko)dobi one prešane kost od kože i tu i tamo neku poslasticu.
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimened sij 27, 2008 1:59 pm

ima li to stalno ili samo s vremena na vrijeme?
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimened sij 27, 2008 2:10 pm

tu i tamo zna imat mekanu stolicu uglavnom su tvrda govna a zna se desiti da su i tvrda ui mekane zajedno i znaju biti nekak sive boje
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimepon sij 28, 2008 3:55 am

ivana je napisao/la:
tu i tamo zna imat mekanu stolicu uglavnom su tvrda govna a zna se desiti da su i tvrda ui mekane zajedno i znaju biti nekak sive boje

onda MISLIM da nije ništa ozbiljno ni ništa strašno... to je isto kao i recimo nama, jedan dan ne možemmo ništa koiliko je tvrdo, a nekada je tekuće a da ni sami neznamo zašto... Mekana stolica Pottytrain5
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimepon sij 28, 2008 4:32 pm

valjda si upravu
[Vrh] Go down
mario2
Novi korisnik
Novi korisnik
mario2


Broj postova : 11
Registration date : 01.02.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimepet vel 01, 2008 1:25 pm

ivana je napisao/la:
Zašto moj pas ima mekanu stolicu ???
Jede samo royal canin za mlade njemačke ovčare rijetko mu dam jogurt(jako rijetko)dobi one prešane kost od kože i tu i tamo neku poslasticu.

a jer mu prva stolica mekana?? Ako nije sve je ok - svaka naredna stolica je sve mekša
[Vrh] Go down
toto
Junior
Junior
toto


Broj postova : 203
Location : Varaždin
Registration date : 28.01.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimepet vel 01, 2008 1:39 pm

Moj pesek od Canina ima super stolicu,a kad jede nekaj drugo ona je lošija.
[Vrh] Go down
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimepet vel 01, 2008 1:49 pm

sve je ok to mu je bilo od onih prešanih kosti i sličnih sušenih stvari sad ima dobru stolicu
[Vrh] Go down
mario2
Novi korisnik
Novi korisnik
mario2


Broj postova : 11
Registration date : 01.02.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:03 pm

ivana je napisao/la:
sve je ok to mu je bilo od onih prešanih kosti i sličnih sušenih stvari sad ima dobru stolicu

to sam i ja primjetio kada mu dam one kosti iz pet centra (sušena koža) dobije proljev
[Vrh] Go down
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:41 pm

moj ne dobije proljev nego malo mekšu stolicu
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 41
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:48 pm

Tako zna imati i moj pas ali ga brzo prođe to mojem bude ako promjeni prehranu pa mu organizam drugačije djeluje!
[Vrh] Go down
mario2
Novi korisnik
Novi korisnik
mario2


Broj postova : 11
Registration date : 01.02.2008

Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:59 pm

ivana je napisao/la:
moj ne dobije proljev nego malo mekšu stolicu

ma to sam i mislio
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mekana stolica Empty
PostajNaslov: Re: Mekana stolica   Mekana stolica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mekana stolica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Psi :: Bolesti i lijekovi-
Forum(o)Bir: