ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 NJEMAČKI OVČAR

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

NJEMAČKI OVČAR Empty
PostajNaslov: NJEMAČKI OVČAR   NJEMAČKI OVČAR Icon_minitimesub sij 26, 2008 7:52 pm

Imam njemačkog ovčara starog 7 mj. zove se Rado(Dorado kras gotnik)
i super je jako je pametan.
Pišite o svojim psima o iskustvima itd. rendeer cheers
[Vrh] Go down
mario2
Novi korisnik
Novi korisnik
mario2


Broj postova : 11
Registration date : 01.02.2008

NJEMAČKI OVČAR Empty
PostajNaslov: Re: NJEMAČKI OVČAR   NJEMAČKI OVČAR Icon_minitimepet vel 01, 2008 1:17 pm

ivana je napisao/la:
Pišite o svojim psima o iskustvima itd. rendeer cheers

hvala na pozivu
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 41
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

NJEMAČKI OVČAR Empty
PostajNaslov: Re: NJEMAČKI OVČAR   NJEMAČKI OVČAR Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:09 pm

Ja kada sam nabavila psa onda smo razmišljali dali da ga damo na dresuru, a kod mene u gradu baš i nema osoba za tu djelatnost i onda smo iz novina saznali gdje če se održavati dresura pa smo ga vodili i završio je prvi dio dresure! Sada čemo ga voditi na daljnju dresuru! Inače prije dresure nije baš htio slušati strašno je tvrdoglav a sada već sluša moj tata trenira s njim svakodnevno! Dali možda znaš koliko traje cjelokupna dresura?
[Vrh] Go down
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

NJEMAČKI OVČAR Empty
PostajNaslov: Re: NJEMAČKI OVČAR   NJEMAČKI OVČAR Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:12 pm

nemam pojma ja svog samo učim i nije tvrdoglav samo trebaš znat način kako ga neš naučit i netreba ti nikakav dreser
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 41
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

NJEMAČKI OVČAR Empty
PostajNaslov: Re: NJEMAČKI OVČAR   NJEMAČKI OVČAR Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:17 pm

Možda zato što je moj mješanac njemačkog ovčara i aljaškog malamuta nije čistokrvni pa se drugačije ponaša treba mu malo discipline!
[Vrh] Go down
mario2
Novi korisnik
Novi korisnik
mario2


Broj postova : 11
Registration date : 01.02.2008

NJEMAČKI OVČAR Empty
PostajNaslov: Re: NJEMAČKI OVČAR   NJEMAČKI OVČAR Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:21 pm

kathy je napisao/la:
Dali možda znaš koliko traje cjelokupna dresura?

Neznam na koju vrstu dresure misliš,ali evo na ovu koju sam ja krenuo prvi stupanj traje 6 tjedana pa dva puta tjedno i imaš tri stupnja.
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 41
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

NJEMAČKI OVČAR Empty
PostajNaslov: Re: NJEMAČKI OVČAR   NJEMAČKI OVČAR Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:25 pm

Ja sam ga vodila na osnovni stupanj dresure: sjedni, dođi s opozivom, hodanje iz nogu i te lakše radnje to je sve prošao pa bi kada sam već krenila s dresurom da idem dalje jer mi je taj dreser rekao da dobro sluša samo zavisi kakav mu je dan nekad mu se baš i nije dalo trenirati al to je normalno ni nama se nekad nešto neda raditi!
[Vrh] Go down
mario2
Novi korisnik
Novi korisnik
mario2


Broj postova : 11
Registration date : 01.02.2008

NJEMAČKI OVČAR Empty
PostajNaslov: Re: NJEMAČKI OVČAR   NJEMAČKI OVČAR Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:27 pm

kathy je napisao/la:
rekao da dobro sluša samo zavisi kakav mu je dan nekad mu se baš i nije dalo trenirati al to je normalno ni nama se nekad nešto neda raditi!

to je istina....
evo moj na prošlom satu nije htio ništa raditi dok je satovima prije odradio sve
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 41
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

NJEMAČKI OVČAR Empty
PostajNaslov: Re: NJEMAČKI OVČAR   NJEMAČKI OVČAR Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:30 pm

Tako isto i moj a imaju i oni svoje dane, pa tako da ću nastaviti s dresurom kada sam već počela, eto hvala ako me još nešto bude zanimalo ja ću pitati!
[Vrh] Go down
Sponsored content





NJEMAČKI OVČAR Empty
PostajNaslov: Re: NJEMAČKI OVČAR   NJEMAČKI OVČAR Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NJEMAČKI OVČAR
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Psi :: Pasmine-
Forum(o)Bir: