ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Stelja za papige

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Stelja za papige Empty
PostajNaslov: Stelja za papige   Stelja za papige Icon_minitimeuto sij 29, 2008 4:34 pm

Što stavljate na dno gajbe ja sam prije stavila papir(ne novine običan papir ili karton)i također sam koristila onaj pjesak ali nekako mi je najbolja piljevila super upija gajba izgleda uredno već par dana inače mi bude ful prljava ako koristim pjesak ili papir. Wink
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Stelja za papige Empty
PostajNaslov: Re: Stelja za papige   Stelja za papige Icon_minitimeuto sij 29, 2008 5:26 pm

Ja sam uvijek stavljala obični papir to mi je bilo najjednostavnije za promjenit makneš prljavi i staviš čisti i gotovo! Kada bi stavila nešto drugo bilo bi toga više svagdje okolo krletke nego tamo gdje trebalo biti.
[Vrh] Go down
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Stelja za papige Empty
PostajNaslov: Re: Stelja za papige   Stelja za papige Icon_minitimeuto sij 29, 2008 5:58 pm

neznam---ali meni je najbolja piljevina Wink
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Stelja za papige Empty
PostajNaslov: Re: Stelja za papige   Stelja za papige Icon_minitimeuto sij 29, 2008 6:04 pm

Sve to zavisi i kakva je papiga, moja je stalno izbacivala piljevinu pa sam joj stavljala papir jer ga nije mogla dohvatit!
[Vrh] Go down
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Stelja za papige Empty
PostajNaslov: Re: Stelja za papige   Stelja za papige Icon_minitimeuto sij 29, 2008 6:12 pm

moja je uredna Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stelja za papige Empty
PostajNaslov: Re: Stelja za papige   Stelja za papige Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stelja za papige
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Stelja za terarij

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Pernati ljubimci :: Održavanje-
Forum(o)Bir: