ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Royal canin

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Royal canin Empty
PostajNaslov: Royal canin   Royal canin Icon_minitimesub sij 26, 2008 6:54 pm

ja hranim svog psa royalom i prezadovoljna sam kakva su vaša iskustva?
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Royal canin Empty
PostajNaslov: Re: Royal canin   Royal canin Icon_minitimesub sij 26, 2008 7:10 pm

Nemam iskustva sa royalom... svoju Donu hranim Eukanubom, ali mislim da ću definitivno prijeći na Cibau.

btw. moja Dona ti je na Logu foruma. ona sličica u donjem desnom kutu.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Braomica
Novi korisnik
Novi korisnik
Braomica


Broj postova : 5
Age : 30
Location : Mjesto pokraj Rijeke
Registration date : 27.09.2008

Royal canin Empty
PostajNaslov: Re: Royal canin   Royal canin Icon_minitimesub ruj 27, 2008 5:01 pm

Moj je pas trenutno na Royalu. Bio se pred par mjeseci malo uobrazio pa nije htio jest Darling koju smo mu do tada kupovali pa nam je prodavačica preporučila Royal Canin (najskuplji, da napomenem). Najprije mu nismo to htjeli jer je hrana stvarno skupa, pa onda treba svaki put kupovat istu ali na kraju smo popustili. Sviđa mu se, naravno. jede ko lud
[Vrh] Go down
http://pricaonica.5forum.net
paranormal antonia
Novi korisnik
Novi korisnik



Broj postova : 1
Registration date : 15.05.2010

Royal canin Empty
PostajNaslov: help   Royal canin Icon_minitimesub svi 15, 2010 7:20 pm

cheers

Hej....nova sam na ovom forumu....imam Hanka..miješanca hrvatskog ovčara i labradora starog pet mjeseci..kod mene je tek mjesec dana pa muku mučim sa prehranom i uopće upoznavanjem sa svim tim vrstama i ostalo...dosad sam konstantno griješila kupujući ono sranje od Pedigreea koje je živi otrov koliko sam skužila Evil or Very Mad
zanima me...kADa PRIJEĆI SA PREHRANE JUNIOUR na onu za odrasle pse s obzirom da je jeftinija i moji nahupovali hrpu hrane u Trstu ali za odrasle....a PSIĆ ima 5 mjeseci....ta Royal canin..koliko financijski dođe???također me zanima doziranje otprilike dnevno..znam da ovisi o vrsti hrane i psa..ali kolike su preporučljive dnevne količine za psića od 5 mjeseci? ima šest kg..u mjesec dana kod mene dobio dva kg..valjad je to normalno??zahvlajujem..i ljubin I love you
[Vrh] Go down
Sponsored content





Royal canin Empty
PostajNaslov: Re: Royal canin   Royal canin Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Royal canin
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Psi :: Prehrana-
Forum(o)Bir: