ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Vaš izbor psa

Go down 
+5
Rakija
toto
Ivana
Dunj@
kathy
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 4:15 pm

ako drži do njega i vodi ga u šetnje uopće nije problem imat ga u stanu.
[Vrh] Go down
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 4:52 pm

ja sam htjela imat dobermanna ali niš od toga jer taj pas nije za grad on treba imati kuću i stvarno ogromnu okućnicu jedno par hektara ovo vam negovorim bezveze ovo mi je reko uzgajivač dreser i još neki ljudi koji imaju dobermanne tak da ovo nisu gluposti on nije pas ko retriver ,njemački ovčar,labrador.....
njemu šetnja od 2-3 sata nije ništa
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 5:51 pm

Dobro je uvijek se raspitati kod nekoga tko se kuži u neku vrstu pasmine koju si hočemo nabaviti a ne da na kraju kada ga nabaviš nemožeš da ga držiš iz bilo kojeg razloga!
[Vrh] Go down
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 10:09 pm

ivana je napisao/la:
ja sam htjela imat dobermanna ali niš od toga jer taj pas nije za grad on treba imati kuću i stvarno ogromnu okućnicu jedno par hektara ovo vam negovorim bezveze ovo mi je reko uzgajivač dreser i još neki ljudi koji imaju dobermanne tak da ovo nisu gluposti on nije pas ko retriver ,njemački ovčar,labrador.....
njemu šetnja od 2-3 sata nije ništa

Kakve to ima veze da li ga držiš u stanu ili ne? Koliko vidim gore riječ je bilo o tome . Ja nikako da uhvatim spiku. Ako živiš u gradu sjedneš u auto s njim i negdje van grada na istrčavanje. Bar danas možeš za 10-20 min. svugdje stići van grada. Stvar je u volji i ljubavi prema takvom psu. Ja sam opet pri svome. Zašto ne bi bio u stanu ako ga netko toliko želi. A ako ga netko toliko i želi onda će mu priuštiti sve ono što mu treba, i uopće nije bitno ono što si rekla: "Držati ga u stanu je zločin". A i ne vidim zašto bi bio zločin
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 10:15 pm

moje dvorište je dovoljno veliko da bi mogla držat leglo great dane-a bilo bi dosta mjesta, a da nepričam o poljima preko puta kuće. bilo bi šetnje !
[Vrh] Go down
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 10:53 pm

Ma sve je to ok. Ali meni Ivana nije nikako jasna s tom rečenicom.. Meni je veći zločin držati u stanu neke životinje kao iguane, vjeverice ili što sve već ljudi drže,pogotovo kad znamo odakle potječu i gdje im je stanište. A njih zatvoriti u neki kavez ili tako nešto puno je veći zločin. Pa pas je od pamtivijeka uvijek uz čovjeka, za razliku od njih i s čovjekom dijeli dobro i zlo. Toliko priča o prijateljstvu pas - čovjek. A jedna npr. vjeverica iz prirode zatvorena u kavez???? Kužiš?
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 11:33 pm

ma znam. možda nemaju velik stan pa bi bio problem držat velikog psa al svaki pas se prilagodi, njemu je glavno da ga se šeta.jedni su usred grada u malom stanu imali rotvailera pa je sa psom bilo sve ok !
[Vrh] Go down
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 11:37 pm

Dunj@ je napisao/la:
ma znam. možda nemaju velik stan pa bi bio problem držat velikog psa al svaki pas se prilagodi, njemu je glavno da ga se šeta.jedni su usred grada u malom stanu imali rotvailera pa je sa psom bilo sve ok !

Ma po meni nije uopće bitno koliko je stan velik... Za mene je to sve samo ljubav prema životinji. Znaš ono "Gdje čeljad nije bijesna ni kuća nije tijesna". Psu je dosta jedan kutak u stanu. Ne znam možda sam ja čudakinja kad su životinje u pitanju.
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 11:40 pm

Svatko ima svoje mišljenje to poštujem ali sigurno ima ljudi koji u stanu drže dobermana!
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 11:41 pm

ma nisi , sam sam ja od malena u kući s velikim dvorištem pa se nemogu baš poistovjetit sa onima koji žive u stanu. A poslovica stoji.!
[Vrh] Go down
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 12:23 am

kathy je napisao/la:
Svatko ima svoje mišljenje to poštujem ali sigurno ima ljudi koji u stanu drže dobermana!

Ma poštujem i ja, ali se ne mogu složiti s nekim mišljenjima. Ja ću ostati pri svom u ovom slučaju.
[Vrh] Go down
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 2:10 pm

ko danas ima vremena ić negdje izvan grada da bi se pas istrčao??
ljudi nemaju vremena prošetat do parka a kamoli tako nešto!
uopće se ne slažem s tobom što se tiče dobermana i sa sigurnošću tvrdim da to nije pas za stan!
što se tiče vjeverice i iguane, moja vjeverica je sibirska vjeverica koja je dosta mala(malo veća od hrčka)i ne treba joj puno prostora u zimu i jesen spava a u proljeće i ljeto je dosta aktivna i naravno puštam je van i ima sve što joj je potrebno(veliku gajbu,hranu,vodu,druži se s drugim životinjama)
što se tiče iguane ona mi ne predstavlja nikakav problem što se tiče smještaja gajba joj je stalno otvorena(osim po noći) tako da može sama izač u šetnju i vratit se natrag
imam veliki stan(150 m2)a i love ipak ih treba hraniti,voditi vetu... Idea
p.s. nemam se namjeru svađati a koliko vidim ni ti tak da nema potrebe da se nastavljamo Wink
[Vrh] Go down
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 9:21 pm

ivana je napisao/la:
ko danas ima vremena ić negdje izvan grada da bi se pas istrčao??
ljudi nemaju vremena prošetat do parka a kamoli tako nešto!
uopće se ne slažem s tobom što se tiče dobermana i sa sigurnošću tvrdim da to nije pas za stan!
što se tiče vjeverice i iguane, moja vjeverica je sibirska vjeverica koja je dosta mala(malo veća od hrčka)i ne treba joj puno prostora u zimu i jesen spava a u proljeće i ljeto je dosta aktivna i naravno puštam je van i ima sve što joj je potrebno(veliku gajbu,hranu,vodu,druži se s drugim životinjama)
što se tiče iguane ona mi ne predstavlja nikakav problem što se tiče smještaja gajba joj je stalno otvorena(osim po noći) tako da može sama izač u šetnju i vratit se natrag
imam veliki stan(150 m2)a i love ipak ih treba hraniti,voditi vetu... Idea
p.s. nemam se namjeru svađati a koliko vidim ni ti tak da nema potrebe da se nastavljamo Wink

Ma ne svađati se, samo ja imam svoje mišljenje i NIKAKO se ne slažem s tobom. Argumenti ti ne "drže vodu" za moje poimanje. Ako ljudi nemaju vremena za svoje ljubimce i sebe onda ih i ne trebaju imati - kako god tebi zvučalo to glupo.
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 9:28 pm

ma dobro nećemo više o tome, poštujemo tuđa mišljenja i mjenjati ih nemožemo, zato pređimo na druge teme!
[Vrh] Go down
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimened vel 17, 2008 4:16 pm

Oduvijek sam si htjela mopsica.. I napokon ce mi se zelja ostvariti. Bebač mi dolazi za dvije sedmice iz Austrije. Wink Ne mogu docekati. Hehe..
Vaš izbor psa - Page 2 Baby_picture_pug
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimened vel 17, 2008 4:18 pm

_maza_ je napisao/la:
Oduvijek sam si htjela mopsica.. I napokon ce mi se zelja ostvariti. Bebač mi dolazi za dvije sedmice iz Austrije. Wink Ne mogu docekati. Hehe..
Vaš izbor psa - Page 2 Baby_picture_pug

super! Smile


Zadnja promjena: ; pon vel 18, 2008 4:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimened vel 17, 2008 4:35 pm

Jest.. i vise nego super cheers hehe... Postam slike dok dodje... Wink
[Vrh] Go down
Braomica
Novi korisnik
Novi korisnik
Braomica


Broj postova : 5
Age : 30
Location : Mjesto pokraj Rijeke
Registration date : 27.09.2008

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimesub ruj 27, 2008 4:52 pm

Ja jednostavno nemam najdražu pasminu.
Svaki pas mi se sviđa na neki način, recimo od grupe pasa su mi najdraži goniči jer su tako slatki svi odreda (Ah, Beagle) i super mi je dok njuše po podu(usput, i ja imam križanca goniča pa znam neke njihove navike). Onda mi se posebno sviđa Weimaraner(iliti ga Vajmarski ptičar), pa Mađarska vižla, pa su mi Dalmatineri super posebni sa onim točkicama,...
Trebam samo napomenuti da sam jedno vrijeme bila zaluđena samojedima, ali sada mi malo smeta njihova visina. Više se palim na velike pse.
Ajme, hrtovi...
Barzoj, pa Njemačka doga...
Ne mogu izdvojiti niti jednoga, sorry
[Vrh] Go down
http://pricaonica.5forum.net
Norry
Novi korisnik
Novi korisnik
Norry


Broj postova : 14
Age : 25
Registration date : 15.08.2011

Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitimepon kol 15, 2011 1:03 pm

Moja oba psa su mjesanci,a kad bih uzimala rasnog psa bi bi to neki veliki bijeli,kao sto je svicarski bijeli ovcar
[Vrh] Go down
http://nbonacin.wordpress.com http://www.uniteddogs.com/hr/home
Sponsored content





Vaš izbor psa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš izbor psa   Vaš izbor psa - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaš izbor psa
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» izbor akvarijskih ribica
» izbor dehidrirane hrane
» Osobni izbor hrane
» Dostava i izbor akvariskih ribica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Psi :: Psi općenito-
Forum(o)Bir: