ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Moje čudne mačke

Go down 
Autor/icaPoruka
MAČKOLJUPKA
Aktivni korisnik
Aktivni korisnik
MAČKOLJUPKA


Broj postova : 57
Location : Bjelovarsko-bilogorska županija
Registration date : 02.06.2011

Moje čudne mačke Empty
PostajNaslov: Moje čudne mačke   Moje čudne mačke Icon_minitimečet lip 02, 2011 9:09 am

Moja mačka Mikejla se jučer okotila (1.6.2011) i ima 4 mačića. Milkajla je 8 mjeseci stara i još uvijek siše mlijeko! Ne majčino,nego sestrino! Majka ju je odavnno napustila. Kako je to moguće? Sad ću vam objasniti.
Njena sestra se zove Nika i također je imala mačiće ali ih je izgubila. No Poslije je ugledala Mikejlu mislila da je ona njezin mačić,a zapravo nije,nego joj je mlađa sestra. Rolling Eyes Ponašala se majčinski brižno prema Mikejli što ona nije odbijala. I eto sad se Mikejla okotila,nije bila sama ,jer je Nika cijelo vrijeme bila uz nju.Ona je mačka dobra srca pa je i Mikejline mačiće zavoljela. Mikejla je legla i smjestila se sa svojim mačićima,a Nika je legla s druge strane.Baš je divno vidjeti taj prizor. IAKO SU MOJE MAČKE ČUDNO,IMAJU VELIKO TOPLO MAJČINSKO SRCE!
[Vrh] Go down
 
Moje čudne mačke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kategorija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Mačke :: Mačke općenito-
Forum(o)Bir: