ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Maine Coon mace

Go down 
Autor/icaPoruka
Lancelot
Novi korisnik
Novi korisnik



Broj postova : 1
Age : 57
Location : Zagreb, Croatia
Registration date : 08.07.2009

Maine Coon mace Empty
PostajNaslov: Maine Coon mace   Maine Coon mace Icon_minitimesri srp 08, 2009 1:29 am

Evo da se predstavim. Ja sam Lancelot. Vlasnik sam dvije lijepe Maine Coon mace Gwyneth Panoncoon (2007) i Empress Of Maine Coon Stars (2009).
Kao što svatko voli i obožava svojeg ljubimca, tako i ja mogu napisati samo lijepe riječi o Maine Coon pasmini.

U zadnje dvije godine na našim prostorima registrirano je nekoliko desetaka Maine Coon mačaka. Registrirano, znači da su te mace uzgojene u uzgajivačnicama koje su registrirane kod Felinološkog saveza Hrvatske, odnosno kod Felinološkog saveza države u kojoj se nalazi uzgajivačnica.

Na internetu možete relativno lako doći do informacija o tjelesnim karakteristikama Maine Coon mačaka, o njihovoj naravi i ponašanju i suživotu s ljudima.
Postoji Maine Coon Klub Hrvatska na www.mainecoon.hr
Na forumima možete vidjeti slike tih predivnih maca.

Kao vlasnik i uzgajivač, toplo bi preporučio i savjetovao sve buduće kupce Maine Coon mačaka da svog Maine Coon mačića nabave isključivo kod registriranih uzgajivača Maine Coon mačaka. Samo na taj način dobit će te mačića iz kontroliranog i zdravog legla, poznatih roditelja i predaka 4 generacije unatrag.

Na žalost ima i tzv "crnog uzgoja". Naime, u oglasnicima se oglašavaju razni sumnjivi tipovi koji nude "prvoklasne" Maine Coon mačiće ispod uobičajene cijene. Ti tzv "uzgajivači" reći će Vam i da Vam ne treba rodovnica za mačića. To je laž, ne nasjedajte na te trikove. Ako ste već spremni izdvojiti ne mali novac, onda pripazite da nabavite uistinu čistokrvnog Maine Coon mačića.

Popis registriranih uzgajivača Maine Coon mačaka iz Hrvatske možete pročitati na službenim stranicama Saveza Felinoloških Društava Hrvatske.

Ako imate pitanje vezano uz gornji tekst slobodno me kontaktirajte mailom.
[Vrh] Go down
http://www.mainecoons.hr
 
Maine Coon mace
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Maine coon

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Mačke :: Pasmine-
Forum(o)Bir: