ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 dffdasfafgdsafgs

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:01 pm

samo da vas pitam..zasto mi MAIL stoji kao nick? Evil or Very Mad ovo je uzas!
moj nick je bio [_maza_] ! Evil or Very Mad Sad mi svi vide mail... ccccccccccccc
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:07 pm

op_opusti_se@hotmail.com je napisao/la:
samo da vas pitam..zasto mi MAIL stoji kao nick? Evil or Very Mad ovo je uzas!
moj nick je bio [_maza_] ! Evil or Very Mad Sad mi svi vide mail... ccccccccccccc

to je mali problemčić koji će se ubrzo riješiti ist kako je i došao. Isto se događalo i jednom moderatoru (Mladen) i otišlo je kako je i došlo. Ako se samo ne sredi, ja ću ti srediti ime.


btw. dobrodošlicu ti želim. lol!
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:11 pm

sada gledam u "AdministratorPanel"-u i tamo piše da ti je umjesto korisničkog imena upisana mail adresa...

probaj apraviti log out, pa ponovo login. Ako ti se tada ne sredi samo, onda mi javi, pa ću ja to srediti.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:11 pm

Rakija je napisao/la:
op_opusti_se@hotmail.com je napisao/la:
samo da vas pitam..zasto mi MAIL stoji kao nick? Evil or Very Mad ovo je uzas!
moj nick je bio [_maza_] ! Evil or Very Mad Sad mi svi vide mail... ccccccccccccc

to je mali problemčić koji će se ubrzo riješiti ist kako je i došao. Isto se događalo i jednom moderatoru (Mladen) i otišlo je kako je i došlo. Ako se samo ne sredi, ja ću ti srediti ime.


btw. dobrodošlicu ti želim. lol!

Ajd' rijesi mi to sad,ako imas vremena. Ne zelim da mi se vidi mail Crying or Very sad
[Vrh] Go down
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:11 pm

Rakija je napisao/la:
sada gledam u "AdministratorPanel"-u i tamo piše da ti je umjesto korisničkog imena upisana mail adresa...

probaj apraviti log out, pa ponovo login. Ako ti se tada ne sredi samo, onda mi javi, pa ću ja to srediti.

okey..
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:12 pm

op_opusti_se@hotmail.com je napisao/la:
Rakija je napisao/la:
op_opusti_se@hotmail.com je napisao/la:
samo da vas pitam..zasto mi MAIL stoji kao nick? Evil or Very Mad ovo je uzas!
moj nick je bio [_maza_] ! Evil or Very Mad Sad mi svi vide mail... ccccccccccccc

to je mali problemčić koji će se ubrzo riješiti ist kako je i došao. Isto se događalo i jednom moderatoru (Mladen) i otišlo je kako je i došlo. Ako se samo ne sredi, ja ću ti srediti ime.


btw. dobrodošlicu ti želim. lol!

Ajd' rijesi mi to sad,ako imas vremena. Ne zelim da mi se vidi mail Crying or Very sad



kao što sam rekao, logout pa opet login. ako se ne sredi, onda ću ti promijeniti nadimak. Da ti piše [_maza_] ili _maza_ ?
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:13 pm

nece Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:13 pm

Rakija je napisao/la:
op_opusti_se@hotmail.com je napisao/la:
Rakija je napisao/la:
op_opusti_se@hotmail.com je napisao/la:
samo da vas pitam..zasto mi MAIL stoji kao nick? Evil or Very Mad ovo je uzas!
moj nick je bio [_maza_] ! Evil or Very Mad Sad mi svi vide mail... ccccccccccccc

to je mali problemčić koji će se ubrzo riješiti ist kako je i došao. Isto se događalo i jednom moderatoru (Mladen) i otišlo je kako je i došlo. Ako se samo ne sredi, ja ću ti srediti ime.


btw. dobrodošlicu ti želim. lol!

Ajd' rijesi mi to sad,ako imas vremena. Ne zelim da mi se vidi mail Crying or Very sad



kao što sam rekao, logout pa opet login. ako se ne sredi, onda ću ti promijeniti nadimak. Da ti piše [_maza_] ili _maza_ ?

[_maza_] ....
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:16 pm

Evo. riješeno.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:17 pm

E sad, da te ja nešto pitam... Nam se namjeravaš aktivno pridružiti ili si samo registrirana "bezveze"? Question
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:17 pm

Rakija je napisao/la:
Evo. riješeno.

Super. Hvala... I hvala za dobrodoslicu Wink
[Vrh] Go down
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:18 pm

Rakija je napisao/la:
E sad, da te ja nešto pitam... Nam se namjeravaš aktivno pridružiti ili si samo registrirana "bezveze"? Question

Aktivno naravno.. A cemu pitanje?!?
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:20 pm

[_maza_] je napisao/la:
Rakija je napisao/la:
E sad, da te ja nešto pitam... Nam se namjeravaš aktivno pridružiti ili si samo registrirana "bezveze"? Question

Aktivno naravno.. A cemu pitanje?!?

ma samo iz znatiželje. Imam previše iskustva sa ljudima koji se učlane i onda ništa ne pišu...

Si glasala u anketi: https://zoomania.forumcroatian.com/chat-f24/a-n-k-e-t-a-t203.htm ?

ako nisi, riješi. Wink
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 4:30 pm

Rijeseno "srećo" Smile Smile
[Vrh] Go down
Mladen
Junior
Junior
Mladen


Broj postova : 218
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 17.01.2008

dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitimened vel 17, 2008 10:13 pm

Meni se to samo od sebe rješilo... barem tako mislim... isto tako, kad idem u profil mijenjat nešto i kad želim sejvat promjene, pita me za kojeg korisnika mijenjam, da li za "Mladen", "*moja mail adresa" ili nešto trećeg... i ja uvijek odaberem "Mladen", ali on sam promijeni...

Tehnologija... tko bi to razumio Rolling Eyes Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





dffdasfafgdsafgs Empty
PostajNaslov: Re: dffdasfafgdsafgs   dffdasfafgdsafgs Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dffdasfafgdsafgs
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Korisnici :: Pitanja i odgovori vezani za forum-
Forum(o)Bir: