ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Može li netko pomoći Nelici

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Može li netko pomoći Nelici Empty
PostajNaslov: Može li netko pomoći Nelici   Može li netko pomoći Nelici Icon_minitimepon vel 04, 2008 10:37 pm

Jučer sam dobila mail slijedećeg sadržaja:

Bok!
Ne znam kome bih se više obratila. Udomili smo prekrasnu kujicu,mješanku njemačkog ovčara i vjerovarno šarplaninca ili neke slične pasmine, staru 9 mj. Jako je vesela,pametna,obožava djecu i zaista je impresivnog izgleda. Živimo u stanu i već imamo psa, tj. još jednu ženku koja ne prihvaća ovu novu.
S obzirom da smo u stanu u centru Rijeke, prisiljeni smo pokloniti Neli. Njoj treba veći prostor. Dvorište bi bilo idealno.
Onome tko ju uzme darujemo 15 kg hrane, novu ogrlicu,vodilicu padelice i šampon.
Nadam se da ćete mi moći pomoći.
Unaprijed hvala. Matea

Kako uvijek nastojim pomoći kad je u pitanju udomljavanje neke životinje, ovim putem molim sve vas da se raspitate za potencijalnog udomitelja ili bi netko od vas poželio ovako slatku kujicu.
Javiti se na br. 098/176-9632 Matei
Može li netko pomoći Nelici IMG_0123 Može li netko pomoći Nelici IMG_0124
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Može li netko pomoći Nelici Empty
PostajNaslov: Re: Može li netko pomoći Nelici   Može li netko pomoći Nelici Icon_minitimeuto vel 05, 2008 2:16 pm

Ovo mi je poznato... mislim da je žena neki dan bila kod nas u dućanu. Odmah sam joj dao adresu foruma da ostavi oglas...

a možda je to i netko drugi...


nadam se da će naći novog vlasnika...
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Može li netko pomoći Nelici Empty
PostajNaslov: Re: Može li netko pomoći Nelici   Može li netko pomoći Nelici Icon_minitimesub vel 09, 2008 12:20 am

Ne mogu vjerovati da je nitko i ne gleda...
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Može li netko pomoći Nelici Empty
PostajNaslov: Re: Može li netko pomoći Nelici   Može li netko pomoći Nelici Icon_minitimesub vel 09, 2008 12:38 am

gledam ja al joj nemogu pomoć.... Sad
mogu joj samo zaželit sreću da se što prije udomi !
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Može li netko pomoći Nelici Empty
PostajNaslov: Re: Može li netko pomoći Nelici   Može li netko pomoći Nelici Icon_minitimesub vel 09, 2008 12:40 am

Nemogu je ni gledat kad je tako slatka samo se mučim!
[Vrh] Go down
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Može li netko pomoći Nelici Empty
PostajNaslov: Re: Može li netko pomoći Nelici   Može li netko pomoći Nelici Icon_minitimesub vel 09, 2008 12:46 am

Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

Može li netko pomoći Nelici Empty
PostajNaslov: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Može li netko pomoći Nelici Icon_minitimepon vel 18, 2008 2:43 pm

ajoj Sad nadam se da cete je udomiti... ja se i sama bavim sa udomljavanjem zivotinja... zajedno s prijateljicom... prosle sedmice smo udomili 9 prekrasnih kučića... nadam se da cemo tako i dalje uspjevati..

sretno vam!
[Vrh] Go down
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Može li netko pomoći Nelici Empty
PostajNaslov: Re: Može li netko pomoći Nelici   Može li netko pomoći Nelici Icon_minitimepet lis 24, 2008 1:57 pm

Matea odlučila zadržati Nelicu. Kad sam pitala jel dobro razmislila i da li je Nelica još uvijek potencijalna za udomljavanje, rekla je: Ja je više ne mogu nikom dati..... bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content





Može li netko pomoći Nelici Empty
PostajNaslov: Re: Može li netko pomoći Nelici   Može li netko pomoći Nelici Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Može li netko pomoći Nelici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Klijenti :: Mali oglasnik-
Forum(o)Bir: