ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 izbor akvarijskih ribica

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitimened sij 27, 2008 2:16 pm

u pomeriu također ima slab izbor riba imaju samo zlatne ribe u jednom ogromnom akvariju. Shocked Mad
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: Re: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitimepon sij 28, 2008 3:44 am

ivana je napisao/la:
u pomeriu također ima slab izbor riba imaju samo zlatne ribe u jednom ogromnom akvariju. Shocked Mad

znam. bio tamo i vidio... Problem je u tome što za pravi izbor akvaristike kao recimo u prvom shpou zoomaie di imamo 120 akvarija od kojih su 2 morska, treba osoblje sa iskustvom u tom području. Ne može ti doslovno trgovac davati savjete o akvaristici... Oko akvarija imamo toliko posla da ih jedva stižemo održavati kako treba, a kamo li da ih još imamo negdje drugdje...

Tko god se namjerava baviti time, nije mu problem doći do prvog dućana.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: Re: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitimepon sij 28, 2008 9:12 pm

Kod mene u gradu su bile čak dvije trgovine za kučne ljubimce od kojih se jedna zatvorila pa sada imamo samo Pet Centar i sada samo tu mogu kupovati ribice kojih nekad ima a nekad nema, sobzirom da nema druge trgovine nemogu se buniti.
[Vrh] Go down
toto
Junior
Junior
toto


Broj postova : 203
Location : Varaždin
Registration date : 28.01.2008

izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: Re: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitimeuto sij 29, 2008 11:33 am

Kod mene su dva Zoo centra i od toga jedan ga dereee... affraid ,a drugi je bomba sa cijenama , ali nema robe No .
Onda se ljudi čude kaj kupujem u ZG.
Nije da mi je usput , ali barem nađem kaj mi treba.
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: Re: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitimeuto sij 29, 2008 5:33 pm

Neznam kako se kod vas kreću cijene, recimo jedan Corydoras košta oko 13 kuna to sam zapamtila jer sam ga kupila a druge ribice nisu ispod 10 kuna dok je Ancistrus (somić) preko 17 kuna a bude tu i riba preko 100 kuna!
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: Re: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitimeuto sij 29, 2008 5:53 pm

kathy je napisao/la:
Neznam kako se kod vas kreću cijene, recimo jedan Corydoras košta oko 13 kuna to sam zapamtila jer sam ga kupila a druge ribice nisu ispod 10 kuna dok je Ancistrus (somić) preko 17 kuna a bude tu i riba preko 100 kuna!

corydorsi su kod nas iznad 15 kn ali ovisi o vrsti.

ancistrusi po 18kn mali, a veći komadi po 50kn.

Discusi cu nam od 200kn na dalje, ovisno o kvaliteti i veličini.

Jedna zebrasoma koja je inače morska riba košta 700kn!


cjene u nam i više nego prihvatljive jer su rie vrhnske kvalitete, uz to na kpnju ribe iznad 100kn ide popst od 10%. Za neke ribe koje su kod nas duže vrijeme daemo čak i garanciju, što nećeš vidjeti ni dobiti nigdje drugdje.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: Re: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitimeuto sij 29, 2008 6:11 pm

Tog popusta ima i kod nas a što se tiče riba ja inače izaberem ono što je skuplje jer mi se te inače najviše sviđaju a najviše mi se sviđaju čistaći dok moj tata gleda samo ribice a inače ima uvijek ribica!
[Vrh] Go down
toto
Junior
Junior
toto


Broj postova : 203
Location : Varaždin
Registration date : 28.01.2008

izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: Re: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitimesri sij 30, 2008 11:24 am

Rakija je napisao/la:
kathy je napisao/la:
Neznam kako se kod vas kreću cijene, recimo jedan Corydoras košta oko 13 kuna to sam zapamtila jer sam ga kupila a druge ribice nisu ispod 10 kuna dok je Ancistrus (somić) preko 17 kuna a bude tu i riba preko 100 kuna!

corydorsi su kod nas iznad 15 kn ali ovisi o vrsti.

ancistrusi po 18kn mali, a veći komadi po 50kn.

Discusi cu nam od 200kn na dalje, ovisno o kvaliteti i veličini.

Jedna zebrasoma koja je inače morska riba košta 700kn!


cjene u nam i više nego prihvatljive jer su rie vrhnske kvalitete, uz to na kpnju ribe iznad 100kn ide popst od 10%. Za neke ribe koje su kod nas duže vrijeme daemo čak i garanciju, što nećeš vidjeti ni dobiti nigdje drugdje.

Eto,vidiš , kod nas su ribe cca. 30% skuplje , a mali DISKUSI su 500kn!!Komad !
Za tu cijenu bi trebal dobiti cijelu familiju riba!!
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: Re: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitimesri sij 30, 2008 1:12 pm

ako ih želiš kupiti od nas, mislim da ih možemo poslati autobusom na odredište. Spakiramo ih u vrećice, stavimo u termo-kutije i s njima zapakiramo bocu malo toplije vode, kako temperatura ne bi previše pala.

Samo... ne odgovaramo za uginule ribe... No
Jednom kada ribu "ukrcamo" na autobus, više ne garantiramo ništa...


ista stvar je i sa našim narudžbama... jednom prilikom nam je 25% riba koje smo naručili (i to morskih), došlo krepano... da samo znaš koji je to trošak.... a ribu kako god okreneš moraš platiti... bila ona živa ili mrtva...

samo to je bila isporuka iz Singapura. Od nas do zagreba je relativno sigurna stvar... sve narudžbe i isporuke Discusa su došle žive i zdrave.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
toto
Junior
Junior
toto


Broj postova : 203
Location : Varaždin
Registration date : 28.01.2008

izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: Re: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitimesri sij 30, 2008 2:53 pm

Kažeš Zagreba , pa onda presjedanje za Varaždin , ili direktno.
No sve je to ok , ali mislim da je neisplativo , šokantno za ribe ,pa čak i riskantno da ne krepaju.
Dođe li do takove kupovine radije bi otišel do Rijeke pa si sam dopelal.
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: Re: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitimesri sij 30, 2008 11:24 pm

toto je napisao/la:
Kažeš Zagreba , pa onda presjedanje za Varaždin , ili direktno.
No sve je to ok , ali mislim da je neisplativo , šokantno za ribe ,pa čak i riskantno da ne krepaju.
Dođe li do takove kupovine radije bi otišel do Rijeke pa si sam dopelal.

a čuj, na isto im dođe... voze se busom ili se voze u autu, koja im je razlika? scratch
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Sponsored content





izbor akvarijskih ribica Empty
PostajNaslov: Re: izbor akvarijskih ribica   izbor akvarijskih ribica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
izbor akvarijskih ribica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dostava i izbor akvariskih ribica
» izbor dehidrirane hrane
» Osobni izbor hrane

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Ponuda :: Akvaristika-
Forum(o)Bir: